Wyprzedaż!

Ideal B04 zielony Zobacz większe

Ideal B04 zielony

Darmowa dostawa

Producent
Grospol

Model

Ideal

Wysokość całkowita

102 - 112 cm

Wysokość siedziska

43 - 53 cm

Wysokość oparcia

59 cm

Wysokość podłokietników

20 - 29 cm od siedziska

Wymiary siedziska

50 x 48 - 53 cm

Okres gwarancyjny

2 lata

Więcej szczegółów

700,00 zł

UWAGA ! Ostania sztuka. Produkt powystawowy wysyłamy w nieoryginalnym kartonie. !


Ideal to krzesła biurowe, które prócz wielu znanych już rozwiązań i cenionych w innych naszych modelach, wyróżnia innowacyjne oparcie wykonane z elastycznego tworzywa, które doskonale dopasowuje się do pleców Użytkownika, zapewniając im odpowiednie podparcie w każdym punkcie. Profilowane siedzisko z regulacją głębokości (odległości od oparcia) dostępne jest 4 wersjach kolorystycznych wymienionych w poniższych akapitach. Zaawansowany synchroniczny mechanizm ruchowy, regulowane podłokietniki z komfortową nakładką, polerowana aluminiowa podstawa jezdna z kółkami miękkim w standardzie to kolejne atuty serii Ideal.


Parametry techniczne

Mechanizm : Ideal posiada mechanizm ruchowy Synchro, polegający na równoczesnym ruchu (wychylaniu) oparcia i siedziska z możliwością blokady w wybranej pozycji. Oparcie wychyla się z siedziskiem jednocześnie, ale ruch oparcia jest szybszy i wyraźniejszy aniżeli ruch siedziska. Główną zaletą takiego mechanizmu jest ciągły kontakt oparcia z plecami Użytkownika. Jeśli wybrana pozycja wychylenia nie jest zablokowana, oparcie nieustannie podąża za plecami Użytkownika gwarantując im odpowiednie podparcie podczas pracy. Siła oporu (podparcia pleców) jaki stawiać będzie oparcie podczas ruchu jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi Użytkownika. Płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego. Siedzisko wyposażone jest w regulację głębokości siedziska (odległości oparcia od siedziska). Pozwala to dostosować długość siedziska i skorzystać z funkcji oparcia zarówno niskim jak i wysokim Użytkownikom. 

Podłokietniki : Regulowane góra - dół co pozwala na ergonomiczne ułożenie przedramienia (90 stopni względem tułowia). Komfortowe nakładki posiadają regulację kąta położenia. Skierowanie ich do wewnątrz ułatwia pisanie na klawiaturze zaś skierowanie na zewnątrz ułatwia wstawanie z krzesła. 

Podstawa Jezdna : Aluminium polerowane do koloru chrome (błyszczący). W standardzie krzesło posiada już kółka miękkie ograniczające zużycie powierzchni twardych (parkiet, terakota).

Oparcie : Ergonomicznie profilowane, innowacyjne - wykonane z elastycznego tworzywa, które zapewnia odpowiednie podparcie pleców Użytkownika w każdym punkcie.

Siedzisko : Wyraźnie profilowane, tapicerowane trwałą tkaniną o jednolitej barwie i wyraźnym splocie. Wyposażone w funkcję regulacji głębokości.

Gwarancja : krzesło objęte jest 2 letnią gwarancją w systemie od drzwi do drzwi.

Certyfikaty : Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego

Tkaniny : Krzesła Ideal posiadają oparcie wykonane z elastycznego tworzywa, które świetnie podpiera plecy Użytkownika. Siedzisko zaś tapicerowane jest trwałą tkaniną Ideal, o jednolitej barwie z widocznym splotem włókien. Krzesło dostępne jest w wersji kolorystycznej siedziska :  B04 (kolor zielony).

Aktualne promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

27 innych produktów w tej kategorii

Produkt pomyślnie dodany do porównywarki !