Team Plus chrome

Darmowa dostawa

Nowoczesny i ergonomiczny fotel TEAM PLUS Chrome. Fotel obrotowy do biurka tapicerowany w różnych kolorach. Fotel TEAM PLUS Chrome wyposażony został w wygodne, regulowane podłokietniki oraz mechanizmem Tilt Plus z możliwością swobodnego kołysania się i blokadą w dowolnej, wybranej pozycji. Fotel obrotowy o dobrze profilowanym oparciu i podstawie wykonanej z polerowanego aluminium.

Więcej szczegółów

TEAM Plus chrome

Wyposażony jest w pięcioramienną podstawę wykonaną z polerowanego aluminium.

Charakterystyka

Team PLUS to umiejętne połączenie ponadstandardowych właściwości ergonomicznych, wysokiej jakości wykonania oraz rozsądnej ceny. Krzesło wyposażone jest w regulowany komfortowy podłokietnik, synchroniczny mechanizm, posiada wyraźnie profilowane siedzisko oraz oparcie. Produkowany jest w Polsce, objety jest 3 letnią gwarancją w systemie od drzwi do drzwi.

Mechanizm

Krzesło wyposażone jest w synchroniczny mechanizm ruchowy. Oparcie w ruchu łącznym z siedziskiem wychyla się ku tyłowi naśladując ruch Użytkownika w krześle. W każdej chwili mogą Państwo zablokować wybrana pozycję wychylenia. Siła oporu jaki stawia oparcie jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi Użytkownika. Zakres ruchu oparcia to 87 - 116 stopni zaś zakres ruchu siedziska to 3 - 10 stopni.

Podłokietniki

Team Plus posiada podłokietniki o regulowanej wysokości, wyposażone w komfortową poliuretanową nakładkę dla przedramienia. Zakres regulacji wysokości to 6 cm.

Podstawa jezdna (krzyżak)

Oferujemy Państwu dwa rodzaje podstawy.

TEAM Plus black wyposażony jest w pięcioramienną czarną podstawę nylonową

TEAM Plus chrome wyposażony jest pięcioramienną podstawę wykonaną z polerowanego aluminium.

Już w wyposażeniu podstawowym krzesło posiada kółka miękkie do powierzchni twardych (parkiet, panele) o wysokości 65 mm co pozytywnie wpływa na design produktu

Oparcie

Obustronnie tapicerowane jedną z wielu dostępnych tkanin. Wyraźnie ergonomicznie profilowane,n a szczególną uwagę zasługuje profil lędźwiowy. Bazę oparcia stanowi sklejka liściasta o grubości 10 mm oraz pianka poliuretanowa o gęstości 25 kg/m3.

Siedzisko

Tapicerowane jedną z dostępnych tkanin. Bazę stanowi sklejka liściasta oraz pianka poliuretanowa o gęstości 35 kg/m3.

Gwarancja

36 miesiący, system od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu.

Certyfikaty

Fotel posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego, z dopuszczalnym obciążeniem 150 kg.

Wymiary

Materiały (wykończenie)

Aktualne promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

27 innych produktów w tej kategorii

Produkt pomyślnie dodany do porównywarki !